Dom RIA

Коли найчастіше купують нове житло у Івано-Франківську?

Експерти визначили, на якій стадії будівництва найчастіше купують нове житло у Івано-Франківську. Аналітичний центр найпопулярнішого сайту в Україні по нерухомості DOM.RIA оприлюднив дані дослідження відносно етапів будівництва, на яких найчастіше здійснюється покупка житла.
Згідно найновішої статистики, отриманої протягом 2016-2017 років, 77% респондентів здійснили купівлю житла ще до завершення будівництва.

Чому такий вибір є значно доцільнішим, аніж купівля квартир по факту:

  1. Найвагомішою перевагою є ціна, яка є помітно нижчою на етапі будівництва
  2. Значно ширший вибір квартир, що дозволить обрати бажаний під’їзд чи поверх
  3. Планування майбутнього помешкання можна підігнати під власні потреби.
Підтверджує цю статистику провідний забудовник Івано-Франківська, будівельна компанія «Вертикаль», котра на сьогоднішній день будує чотири масштабних проекти в нашому місті.

«Виходячи з досвіду компанії, показник продажу квартир на стадії будівництва по наших житлових комплексах навіть вище наведеного, і становить 97%. Також, зараз при виборі житла, покупці більше звертають увагу на комфорт проживання, естетичний вигляд та якість будівництва. Саме тому великою популярністю зараз користується ЖК «Листопад».

Особливість ЖК «Листопад» полягає в:

  1. Наявності оригінальної нічної ілюмінації комплексу, французьких балконів та елегантного фасаду
  2. Високоякісному наповненні квартир та під’їздів
  3. Розтермінуванні платежу з фіксацією ціни у гривні. Такі лояльні умови допоможуть більше не залежати від курсу іноземних валют щодо гривні.
Переглянути фото ЖК «Листопад» та отримати більше інформації можна на офіційному сайті http://lystopad.if.ua