-15% на квартири! Старт будівництва ІІІ черги

Старт будівництва ІІІ черги неповторного HydroPark DeLuxe! -15% на елітні квартири

Величний і розкішний HydroPark DeLuxe – будинок, що постав зі скла та бетону просто у серці Івано-Франківська, поблизу тихої гладі озера та затишку парку. Він зачаровує та притягує погляд, до нього хочеться доторкнутися, відчути шкірою ніжність та міцність його стін, потрапити всередину і залишитися там назавжди.

HydroPark DeLuxe - це будинок, про який мріє кожен, проте далеко не кожен може дозволити собі жити тут і називати його своїм Домом. Але ті, хто обрав його для себе - завжди будуть горді цим вибором.

Закрита від чужих очей територія з цілодобовим відеонаглядом, підземний паркінг, сполучений з ліфтом, який без зупинок довезе вас відразу на потрібний поверх, консьєрж-зона - усе це для того, щоб зберегти приватність вашого життя. І одночасно з цим воно буде розфарбоване яскравими краєвидами з вікон та терас, лаунж-зоною на даху для відпочинку та спілкування, елегантними французькими балконами та дизайнерським ландшафтом внутрішнього двору, виконаним у стилі японського саду. Адже у вашому житті усе має бути лише найвищого ґатунку, чи не так?

Ми щасливі повідомити про те, що з квітня 2019 починається будівництво ІІІ черги комплексу елітних квартир біля озера. На честь цієї події даруємо -15% на придбання помешкання, що не лише стане вашою фортецею, а і підкреслить статус та можливості свого власника. Неймовірна ціна - від 14500 грн/м² - для тих, хто хотів придбати квартиру у HydroPark DeLuxe, але з якихось причин сумнівався. Тепер для сумнівів не залишиться жодного місця. Приходьте та беріть своє.Заходьте на огляд, або телефонуйте, щоб дізнатись більше: +38 /050/ 393-00-46 | +38 /096/ 393-00-46

За більш детальною інформацією звертайтеся у Відділи продажів: вул. Мазепи, 142а та вул.Івасюка, 82.