Акція в ЖК Містечко Козацьке

Спеціальна пропозиція до Великодня: 5 квартир за ціною 8900 грн/м²

Оце так новина у “Містечку Козацькому”!

Великодня акція - 5 квартир за ціною усього 8900 грн/м².

Придбав сам? Розкажи куму!

“Містечко Козацьке” - ідеальний осередок для справжніх патріотів, що шанують українські традиції та прагнуть виховувати дітей зі збереженням національної ідентичності.

Тут є усе, щоб передати досвід предків наступним поколінням та привити любов до рідної землі: і власний дитячий садок “Козачок”, і стилізовані дитячі майданчики, і вулиці, названі на честь відомих українських гетьманів: Богдана Хмельницького, Петра Дорошенка, Петра Конашевича-Сагайдачного та інших, і гарні яскраві мурали з віршами відомих українських поетів.

Разом з цим “Містечко Козацьке” - сучасний житловий комплекс, створений для вашого комфорту. Господині неодмінно оцінять просторі планування квартир, які можна змінити під свій смак на етапі будівництва та земельні ділянки, де так приємно снідати або вечеряти на свіжому повітрі. Для ваших авто також знайдеться домівка - затишний підземний паркінг, передбачений під кожним будинком. Це дозволить звільнити двори від машин, щоб кожен мешканець почував себе у безпеці.

“Містечко Козацьке” - це ідеальне помешкання для тих, хто відчуває в собі звитяжний дух козацтва та бажає з покоління у покоління передавати українські традиції, одночасно не відстаючи від сучасності.

Зацікавилися?Заходьте на огляд, або телефонуйте, щоб дізнатись більше: +38 /050/ 426-00-90 або +38 /068/ 426-00-90

За більш детальною інформацією звертайтеся у Відділи продаж: вул. Довженка, 21а та вул.Івасюка, 82.