Акція в ЖК Містечко Мануфактура

ЗНИЖКА 15%
Встигни придбати до Нового Року!

Власна квартира - найкращий подарунок до Нового року

Коли перші сніжинки починають водити свої хороводи та нагадувати нам про наближення новорічних свят, кожен починає вірити в чудо та здійснення найзаповітніших мрій. Хтось мріє про те, як злітати на відпочинок в теплі краї, хтось про поповнення в сім’ї, а хтось про затишну квартиру в новобудові у мальовничому куточку міста. Ми, звичайно, не Святий Миколай, але готові робити подарунки. Тому пропонуємо до 31 грудня всім покупцям квартир у Містечко Мануфактура 15% знижки. Тож, коли як не зараз робити інвестицію в майбутнє?

Чому саме Містечко Мануфактура?

Нова квартира - це не просто стіни та зручності, це комфорт та затишок, усмішки ваших дітей і просто місце, де можна відпочити від щоденних турбот та побути собою. Містечко Мануфактура поєднав  у собі краще місце розташування на мапі міста, зручне планування та ідеальне наповнення квадратних метрів.

У затишному дворі кожен житель знайде місце для відпочинку. Дітлахи зможуть сповна оцінити креативне наповнення майданчиків, матусі - безпеку, а всі разом - ідеально впорядкований двір з лавочок, клумб та зелених насаджень. І навіть автомобілям наших власників знайдеться місце в просторих вбудованих гаражах.

Екстер'єр житлового комплексу порадує кожного естета, адже вишукані фасади з самої столиці Данії гармонійно виглядатимуть з навколишнім ландшафтом та вселять відчуття надійності та стабільності.

Не менш важливою стороною купівлі квартири в Містечко Мануфактура є добре розвинена інфраструктура. А тут вона напрочуд зручна. Школа та садочок зовсім поряд, а зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко потрапити в будь-яку точку міста, щоб швидко вирішити свої справи.

Купуйте квартиру в Містечко Мануфактура та економте на наступне бажання

Ви ще вагаєтесь? Зараз - найзручніший час для купівлі нової квартири в Містечко Мануфактура. Адже ви отримаєте нові затишні квадратні метри з чудовою знижкою - 15%. А зекономлені гроші завжди знайдеться куди витратити. Дизайнерський ремонт в новій квартирі чи може відпочинок разом з сім’єю на теплому пісочку? Тепер у вас вистачить ще на один подарунок собі та близьким.

Подаруй собі до свят нову квартиру!Заходьте на огляд, або телефонуйте, щоб дізнатись більше:
+38 (050) 313-07-10 або +38 (067) 313-07-10

За більш детальною інформацією звертайтеся у Відділ продаж: вул.Івасюка, 82.