Великодня пропозиція: розтермінування на 5 років

Великодня пропозиція: розтермінування на 5 років

Великдень - це свято, яке приносить тепло, радість та надію на краще майбутнє. Саме тому до такого світлого дня ІБК “Вертикаль” приготувала особливу пропозицію - розтермінування на 5 років з першим внеском 30% у “Місті Станиславів”. Що це означає? Це означає, що відтепер мрія про власну квартиру у затишній та сучасній новобудові стане реальністю для десятків і навіть сотень молодих сімей Івано-Франківщини. Більше не треба роками збирати на власне житло - наші умови по розтермінуванню, без перебільшень, можна назвати найвигіднішими у місті.

“Місто Станиславів” - це особливий проект. Він для тих, хто цінує комфорт, і при цьому мріє мешкати у затишному заміському будинку ближче до гір та дихати чистим незагазованим повітрям. Це ідеальне місце для того, щоб жити в гармонії з природою, насолоджуватись кожною хвилиною, виховувати здорових активних діточок і бути впевненим, що даєш їм найкраще дитинство.

У “Місті Станиславів” ми підготували для вас:

- облаштовану набережну на березі мальовничої річки, яка стане улюбленим місцем для сімейних прогулянок

- відпочинкові зони зі світловими фонтанами, де ви відчуєте душевну гармонію і зможете відволіктися від будь-яких буденних проблем

- власний дитячий садок та дошкільний заклад, що забезпечать якісну дошкільну освіту маленьким мешканцям нашого міста

- 7 спортивних зон, де кожен зможе знайти для себе ідеальний варіант для активного дозвілля

- затишні чотириповерхові будинки, архітектура яких була запозичена з європейських столиць: Братислави та Бухаресту

- торгово-розважальний центр на території, різноманітні крамнички, бутіки, кафе та ресторани, аптеки, сімейна клініка тощо.

Поспішайте скористатися нашою Великодньою пропозицією!Заходьте на огляд, або телефонуйте, щоб дізнатись більше: +38 /067/ 348-06-83 або +38 /050/ 348-06-83

За більш детальною інформацією звертайтеся у Відділ продажів: вул.Івасюка, 82.