Акція в ЖК Намистинка

Набридло винаймати - пора купувати. Розтермінування на 2 роки у гривні.

Найпоширеніші вимоги до купівлі житла сьогодення - це розвинена інфраструктура, оселя з якісних матеріалів, зручне і просторе планування, швидкі темпи будівництва, надійність забудовника та доступна ціна.

Враховуючі ці вимоги, будівельна компанія «Вертикаль» почала втілювати в життя ваші побажання!

Спокійний, тихий мікрорайон Івано-Франківська, 3 км до центру міста, став основою для нового житлового комплексу комфорт класу «Намистинка».

Комплекс складається із 2-х 10-ти поверхових сучасних будинків та налічуватиме лише 140 квартир. Такий проект неймовірно споріднює між собою сусідів, що створює атмосферу затишку й довіри.

Поки комплекс знаходиться на етапі старту, ціни набагато нижчі, тому не втрачайте можливість придбати житло з вигодою для себе. Акція «Набридло винаймати - пора купувати. Розтермінування на 2 роки у гривні».

«Намистинка» розташована біля річки Бистриця, поруч у пішій доступності є - супермаркети, школи, дитячі садочки, спортивні майданчики та сучасний спортивний комплекс.

Бездоганна репутація забудовника робить ЖК «Намистинка» гарною інвестицією у майбутнє. Проект невеликий, тому передбачає швидкі темпи введення в експлуатацію та можливість швидкого заселення.Набридло винаймати - пора купувати. Розтермінування на 2 роки у гривні.


Більше інформації можна дізнатися тут.